Mien en FienKindermoment in de morgendienst

In de tijd voor Hemelvaart nemen Mien en Fien jullie tijdens de morgendienst mee in het verhaal van David. Elke week is er in de morgendienst (live via deze pagina) een filmpje te zien en is er een werkje te downloaden vanaf deze pagina. Kijk en doe jij mee?!

De Heer is mijn Herder

Tijdens de vierde en laatste week met Mien en Fien gaat het over de Heer is mijn Herder. Tijdens de BerneTjserke worden er altijd wat werkjes gemaakt. Nu vinden jullie hier de kleurplaten, puzzel en zoek de verschillen op de website.
Tot zondag 09.30 uur
Doei doei
Mien en Fien

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten